Strona główna | Aktualności | Informacje o oddziałach | Przetargi | Unia Europejska | Kontakt, Zarząd | Cennik


 
DZIAŁ FIZJOTERAPII
Pracownicy Działu Fizjoterapii:
mgr Piotr Walczak - Kierownik
mgr Katarzyna Mała
mgr Piotr Tabaka
mgr Katarzyna Groszewska
mgr Tomasz Podolski
lic. Małgorzata Sekuła
lic. Urszula Marszałkiewicz
lic. Grażyna Markowicz
lic. Eliza Lewczuk
lic. Maciej Śniecikowski
tech. Ilona Wilkiewicz

Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 20D (nowy budynek)
tel. (55) 249 15 50

Godziny otwarcia:
PONIEDZIAŁEK 8.00 – 18.00
WTOREK           8.00 – 18.00
ŚRODA             8.00 – 18.00
CZWARTEK       8.00 – 18.00
PIĄTEK             8.00 – 18.00

Zakład Rehabilitacji Leczniczej funkcjonuje od początku 2012 roku. Zapewniamy profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry. Zajmujemy się leczeniem urazów oraz dysfunkcji narządu ruchu. Staramy się, by powrót do zdrowia połączony z pobytem u nas przebywał w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi terapeuci podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i sympozjach naukowych. Dzięki zróżnicowanym metodom rehabilitacji poprawiamy jakość życia pacjentów.
Inwestujemy systematycznie w nowoczesny sprzęt, aby terapia była prowadzona w sposób optymalny, zarówno dla naszych pacjentów jak i terapeutów. Dzięki temu świadczymy usługi na możliwie najwyższym poziomie.
Świadczymy pełną gamę usług z zakresu fizykoterapii (laseroterapia punktowa i skaner, ultradźwięki, ultrafonoforeza, elektroterapia, naświetlania promieniami UV, magnetoterapia), hydroterapii (masaże wirowe kończyn górnych i dolnych), masażu (drenaż limfatyczny oraz aquavibron) oraz kinezyterapii (pełny zakres ćwiczeń leczniczych). Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty usług.

UWAGA!
Osoba, która otrzyma skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne od lekarza ma 30 dni od daty wystawienia na zarejestrowanie się w zakładzie rehabilitacji . Możliwa jest rejestracja osobista, telefoniczna oraz przez osoby trzecie.
Do skierowania należy załączyć posiadaną dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia (taką jak wyniki badań diagnostycznych, karty informacyjne z pobytów w szpitalu, itp.),związaną ze schorzeniem, z jakim zgłasza się pacjent.
Czas oczekiwania na zabieg jet różny i zależy od jego rodzaju. Prosimy pytać się w rejestracji o możliwy termin wykonania zabiegu. Na zabiegi prosimy zabierać obuwie zmienne i duży ręcznik a osoby ćwiczące o wygodny strój. Posiadamy wygodne szatnie, jest możliwość skorzystania z kapieli pod prysznicem po ćwiczeniach.

Pacjent może mieć wykonane zabiegi na podstawie skierowania lub odpłatnie na własne życzenie (obowiązuje cennik opłat za usługi).

 

Aktualizacja strony: GM 2019-05-21 13:36