DZIAŁ FIZJOTERAPII

Pracownicy Działu Fizjoterapii:
mgr Joanna Domeracka - kierownik działu fizjoterapii
mgr Katarzyna Jóźwiak
mgr Klaudia Buzanowska
mgr Marta Grynczel
mgr Marzena Sokół
mgr Sebastian Kosecki
mgr Daria Trepka
lic. Eliza Lewczuk
lic. Grażyna Markowicz
lic. Urszula Marszałkiewicz
lic. Małgorzata Sekuła
lic. Agata Borejko
lic. Ilona Ostrowska
tech. Ilona Wilkiewicz

Szpital Powiatowy w Pasłęku, ul. Kopernika 20D
tel....55 249 15 50

Godziny otwarcia:
PONIEDZIAŁEK 13.00 – 18.00
WTOREK          13.00 - 18.00
ŚRODA              8.00 – 13.00
CZWARTEK        8.00 – 13.00
PIĄTEK            13.00 – 18.00

Zakład Rehabilitacji Leczniczej funkcjonuje od początku 2012 roku. Zapewniamy profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry. Zajmujemy się leczeniem urazów oraz dysfunkcji narządu ruchu osób dorosłych i dzieci. Staramy się, by powrót do zdrowia połączony z pobytem u nas przebywał w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi terapeuci podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i sympozjach naukowych. Dzięki zróżnicowanym metodom rehabilitacji poprawiamy jakość życia pacjentów.
Inwestujemy systematycznie w nowoczesny sprzęt, aby terapia była prowadzona w sposób optymalny, zarówno dla naszych pacjentów jak i terapeutów. Dzięki temu świadczymy usługi na możliwie najwyższym poziomie.
Świadczymy pełną gamę usług z zakresu fizykoterapii (laseroterapia punktowa i skaner, ultradźwięki, ultrafonoforeza, elektroterapia, naświetlania promieniami UV, magnetoterapia), hydroterapii (masaże wirowe kończyn górnych i dolnych), masażu (drenaż limfatyczny oraz aquavibron) oraz kinezyterapii (pełny zakres ćwiczeń leczniczych). Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty usług.

UWAGA!
Osoba, która otrzyma skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne od lekarza ma 30 dni od daty wystawienia na zarejestrowanie się w zakładzie rehabilitacji . Możliwa jest rejestracja osobista, telefoniczna oraz przez osoby trzecie.
Realizacja świadczeń w Dziale Fizjoterapii obejmuje 10 dni zabiegowych z wizytą wstępną ustaloną max. do 2 tyg przed rozpoczęciem cyklu usprawniania oraz wizytę końcową odbywającą się ostatniego dnia zabiegowego. Na wizytę wstępną należy przygotować posiadaną dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia (wyniki badań diagnostycznych, karty informacyjne leczenia szpitalnego, itp.) Na zabiegi prosimy zabierać obuwie zmienne, ręcznik oraz wygodny strój sportowy. Pacjenci przygotowują się do zabiegów w przestronnych szatniach.
Istnieje możliwość skorzystania z kąpieli pod prysznicem po ćwiczeniach.
Czas oczekiwania na zabieg jet różny i zależy od jego rodzaju. Prosimy pytać się w rejestracji o możliwy termin wykonania zabiegu. 

Aktualizacja strony: GM 2023-07-28