Strona główna | Aktualności | Informacje o oddziałach | Przetargi | Unia Europejska | Kontakt, Zarząd | Cennik


Rejestracja internetowa

 

Instrukcja korzystania z systemu rejestracji internetowej do poradni
Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Pasłęku.

To jest skrócona instrukcja, szczegółową można pobrać w formacie PDF, zapraszamy.

1. Aby skorzystać z możliwości rejestracji, konieczna jest JEDNORAZOWA wizyta w dziale statystyki medycznej szpitala, w celu weryfikacji i uzupełnienia danych osobowych. Dane będą przetywarzane i przechowywane wyłącznie na potrzeby internetowej rejestracji w poradniach lekarskich Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Pasłęku (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

2. Po weryfikacji danych, należy się zalogować na stronie [rejestracja.szpitalpaslek.com], wybrać zakładkę "Rejestracja/Reset hasła", podać swój numer PESEL oraz podany w kroku 1. adres poczty elektronicznej.
Na podany adres poczty elektronicznej będzie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
Po odebraniu e-maila i kliknięciu linku, wygenerowane JEDNORAZOWE hasło służące do pierwszego zalogowania na stronie, już na zakładce "Logowanie".

3. Po uzyskaniu dostępu, prosty interfejs pozwoli wybrać wolny termin i zarejestrować się na wizytę w wybranej poradni, na badania lub do szpitala oraz w razie potrzeby, odwołać termin i zarejestrować się np. w innym.

4. Ze względów organizacyjnych, rejestracja do poradni będzie możliwa tylko z określonym wyprzedzeniem. Teramin ten będziemy się starać sukcesywnie wydłużać, adaptując potrzebne poprawki w systemie i procedurach.

5. Do pobrania szczegółowa instrukcja opisująca proces rejestracji i sposób użytkowania portalu.

Dostępne funkcje:
Rejestracja do poradni.
Rejestracja na badania.
rejestracja do szpitala.

UWAGA:System jest w trakcie wdrożenia, mogą się pojawiać nieprawidłowości w jego działaniu, serdecznie za nie przepraszamy i obiecujemy poprawę.
Ewentualne uwagi prosimy kierować do administratora strony: informatyka@szpitalpaslek.com
 

Aktualizacja: GM 2017-10-19 14:26